• WHMCSLAB Kimdir?

  WHMCSLAB Ekibi, internet teknolojilerinin çeşitli alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Bünyemizdeki geliştiriciler genelde mevcut iş ve projeleriyle uğraşan fakat sadece heyecanladıkları ve geliştirmek istedikleri projelerde yer alma düşüncesini gerçekleştirebilme imkanı bulurlar.

 • Ödeme yöntemleriniz nelerdir?

  Proje geliştirme ve tasarım hizmetleri dışında tüm aktif servislerimiz için ödemelerienizi sipariş esnasında PayPal üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. PayPal dışında, Türkiye içerisinden ve dışındaki ülkelerden para transferlerinizi Ödeme Yolları sayfamızdaki banka hesaplarımıza gerçekleştirebilirsiniz.

 • Modüllerin dökümantasyonu var mı?

  Tüm modüllerimizin indireceğiniz arşiv dosyası içerisinde kurulum ve kullanım dökümanı mevcuttur. Bu dökümana ek olarak Bilgi Merkezi sayfamızı inceleyerek yaşadığınız sorunların çözümlerini anlatan makalelere ulaşabilirsiniz.

 • Modül fiyatlandırmaları ve destek

  Modüllerimizde fiyatlandırmalar yıllık ve ömürlük lisans olarak iki farklı şekilde uygulanmaktadır. Her iki lisans türünde de aktif hizmet süresi boyunca destek talebi yoluyla destek alma hakkınız ücretsiz olarak mevcuttur. Ömürlük lisanslarda satın alma ücretinin yanı sıra yıllık olarak çok ufak bir ücret faturalandırılır. Bu ücret, o modülü sürekli geliştirebilmemiz ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için gerekli ve cuzi miktarda bir ücrettir. Bu ücretler, modül satış sayfasında detaylı olarak belirtilir.

 • Modüllerinize güvenebilir miyim?

  Tüm modüllerimiz güncel Ioncube şifreleme yöntemiyle şifrelenmektedir. Modül içeriğini göremediğinizden dolayı yazdığımız koda güvenmemenizi anlıyoruz :) Bu güveni açık kaynak sağlamak bizim için ve modüllerimizi geliştirme adına imkansız durumda. Fakat binlerce müşterimizden herhangi rastgele birisine ulaşarak herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığını sorabilirsiniz.

 • Siparişim ne zaman aktif olur?

  Satın almış olduğunuz yada alacağınız modül ve temalar ödeme işlemi ardından otomatik olarak onaylanarak tarafınıza e-posta ile bilgilendirme gerçekleştirilir. Müşteri girişi yaparak ilgili hizmetin detay sayfasından dosyaları indirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz.

 • Temamı Nasıl Kullanacağım?

  Hazır WHMCS temaları, demolarda gördüğünüz sayfalardan oluşmaktadır. Bu temaların kullanımı ve geliştirilmesi müşterimize ait olup basit bir HTML ve CSS bilgisi gerektirir. Geliştirdiğimiz bir temada farklı bir teknoloji kullandıysak o tema içerisinde ilgili anlatımı bulacaksınız. Tema dosyaları WHMCS sisteminin kullandığı .tpl dosyalarından oluşan SMARTY kodlamasıyla entegre edilmektedir.

 • Size nasıl ulaşırım?

  Tahmin ediyoruz ki en kolay soru bu! Bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilir, eğer kayıtlı müşterimiz ve mevcut aktif bir servis/hizmet için destek almak istiyorsanız buraya tıklayarak destek talebi oluşturabilirsiniz.

dökümanlar

Modül ve hizmetlerimizin teknik dökümanlarını bulabilirsiniz

DÖKÜMANLAR

destek sistemi

Sitemizde bulamadığınız konuları bize iletebilirsiniz.

DESTEK TALEBİ OLUŞTUR

blog

Hakkımızda ve ürünlerimize ait bütün yazıları okuyabilirsiniz.

WHMCSLAB BLOG