whmcslab ekibi...

WHMCSLAB, www.whmcslab.com sitesi üzerinden sadece WHMCS sistemini kullanan hosting firmaları veya diğer internet projeleri üreten firmalar için görsel ve yazılımsal hizmetler üretmek için kurulmuştur.

WHMCSLAB ekibi, aslında uzun yıllardır WHMCS sistemine çeşitli modüller, hazır temalar ve sayısız özel projeler üretmiştir.2012 yılına kadar Aktif Bilişim adı altında WHMCS lisans, whmcs hazır tema, whmcs özel hizmetler ve modüller alanlarında hizmetler vermekteydik.2013 yılında ise WHMCS sistemine daha çok vakit ayırabileceğimiz bir platform oluşturarak WHMCSLAB adı altında bu hizmetlerimizi yenileme çalışmalarına başladık.

WHMCSLAB adı altında bir çok whmcs modülü, hazır temalar, özel projeler için daha çok çalışarak WHMCS kullanan tüm firmaların ihtiyaçlarını karşılayıp, standart yapılabileceklerin dışında inanılmaz işlere el atacağız.

size daha çok zaman kalsın...

WHMCSLAB olarak WHMCS otomasyonunuzda her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.Yaptığımız işlerle kendinize daha çok zaman ayırabilir ve otomasyon ile uğraşmak yerine müşterilerinize daha çok alternatif hizmetler üzerine düşünebilirsiniz!

WHMCSLAB kendisine amaç olarak doğru, kalite, güven ve anlayış hedefleri ilkesiyle projelerini devam ettirmekte ve geliştirmektedir.Bu ilerleyişini müşterilerimizin desteği ve ilgisiyle kalıcı ve sağlam bir noktaya ulaştırmayı hedefliyor ve yine ihtiyaçlarınız doğrultusunda yenilerini katmak üzere çalışıyoruz.

WHMCSLAB ekibi, Aktif Bilişim adı altında 26 Mayıs 2010 tarihinde Türkiye ve dünya genelinde lisans hizmeti verebileceği partnerlik anlaşmasını imzaladı.WHMCSLAB ekibi olarak WHMCS tarafından tüm onaylı yetkili firmaların distribütör anlaşmasının sonlandırılmasına kadar lisans hizmeti de sağlamaktaydık. Bu süreç sonunda dünyadaki diğer WHMCS distribütörleri gibi biz de lisans satışlarını sonlandırarak sadece modül ve tema geliştirme hizmetine yöneldik.